kalendarz na rok

2021

„365 dni z Maryją”

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA TO WAŻNE WSPARCIE!

Szanowni Państwo

Niezmiernie się cieszę, że mogę Państwa powitać w gronie Darczyńców kampanii „365 dni z Maryją”, w ramach której rozpowszechniamy w wielu polskich domach piękny kalendarz z Matką Bożą na rok 2021.

Państwa datek naprawdę wiele dla mnie znaczy!

Mógłbym teraz wyliczyć, że każda, nawet drobna kwota, przekazana na rozpropagowanie naszego kalendarza przełoży się na określoną liczbę rodzin, które otrzymają go w prezencie, ale Państwa wsparcie to zdecydowanie COŚ WIĘCEJ.

To aktywny udział w odbudowie wspólnoty katolickiej wiary i pobożności wśród Polaków. Odbudowie, która jest dziś potrzebna bardziej niż kiedykolwiek wcześniej…

Pragnę też Państwa poinformować, że w ciągu najbliższych dni moi współpracownicy spakują i wyślą do Państwa egzemplarz kalendarza „365 dni z Maryją”, gdyż chcę w ten sposób szczególnie podziękować Państwu za ten finansowy wkład w nasze wspólne dzieło.

Jestem przekonany, że kalendarz sprawi Państwu wiele radości i znajdą Państwo dla niego właściwe miejsce w swoim domu lub zakładzie pracy.

Zanim zamkną Państwo tę stronę, mam do Państwa jeszcze jedno bardzo ważne pytanie.

Być może znają Państwo kogoś, kto mógłby – tak jak Państwo – włączyć się w naszą inicjatywę? Może to ktoś w rodzinie, wśród przyjaciół, sąsiadów lub znajomych? Jeśli TAK – proszę nie zwlekać i zachęcić te osoby już teraz do udziału w naszej kampanii.

Postarałem się, aby było to dla Państwa bardzo proste. Wystarczy skorzystać z poniższego formularza…

Twój podpis:

…a my prześlemy Państwa znajomym e-maila z linkiem do znanej już Państwu strony 365dni.kalendarzmaryjny.pl. Treść takiego e-maila, którą uzupełnimy o Państwa imię i nazwisko, mogą Państwo zobaczyć poniżej.

Bardzo Państwa proszę o skorzystanie z tej możliwości. Wiem, że jest jeszcze wielu katolików, którzy nawet nie słyszeli o naszej akcji, a są gotowi, by – na miarę własnych możliwości – propagować kult Matki Bożej Fatimskiej.

Raz jeszcze dziękuję za Państwa pomoc i przesyłam serdeczne pozdrowienia, prosząc o modlitwę w intencji szczęśliwego zakończenia naszej kampanii.

Polecam Państwa oraz Państwa bliskich opiece Matki Bożej w całym 2021 roku.

                                                     W Jezusie i Maryi

podpis_prezes-1.png

  Sławomir Olejniczak
Prezes Stowarzyszenia
Ks. Piotra Skargi

Państwa znajomi otrzymają e-maila następującej treści:

Szczęść Boże!

Nazywam się Sławomir Olejniczak i od ponad 20 lat wraz z moimi współpracownikami prowadzimy Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi.

Pozwoliłem sobie napisać do Państwa tego e-maila, ponieważ wiem, że wspólnie możemy zrobić naprawdę wiele dobrego. Kontakt do Państwa otrzymałem od znanej Wam osoby – to Jan Kowalski zaproponował mi jednorazowe zwrócenie się do Państwa.

Chciałbym Państwu krótko przedstawić naszą inicjatywę „365 dni z Maryją”, w ramach której nasze Stowarzyszenie wydaje i rozpowszechnia wśród Polaków kalendarz ścienny.

Ale to nie jest kolejny zwykły kalendarz.

Na każdej stronie zawiera on bowiem wizerunek Matki Bożej Fatimskiej na tle najpiękniejszych polskich krajobrazów.

W ciągu minionych lat kalendarz ten zyskał ogromną popularność. Być może także Państwo już o nim słyszeli?

Jest to ten sam kalendarz, który lada moment otrzyma Państwa znajomy. Stanie się tak dzięki jego wizycie na stronie 365dni.kalendarzmaryjny.pl i udziałowi w naszej akcji rozpowszechniania kalendarza z wizerunkiem Matki Bożej wśród polskich rodzin.

Bardzo chciałbym, aby Państwo skorzystali z tego linka i również odebrali egzemplarz kalendarza. Będzie to mój podarunek za Państwa zaangażowanie.

Udział w naszej akcji jest niezwykle prosty i wymaga dosłownie 2-3 minut! Aby do nas dołączyć, wystarczy wejść na poniższą stronę i wypełnić formularz.

365dni.kalendarzmaryjny.pl

Na stronie uzyskają Państwo możliwość wsparcia naszej akcji rozpowszechniania kalendarza „365 dni z Maryją” dobrowolnym datkiem. Może to być każda, nawet najmniejsza kwota.

W ramach podziękowania za ofiarność i udział w akcji otrzymają Państwo egzemplarz kalendarza „365 dni z Maryją”. My natomiast zebrane środki wykorzystamy na dotarcie z kalendarzem do wielu potrzebujących rodzin i osób samotnych.

Być może zastanawiają się Państwo teraz, dlaczego to takie ważne?

Otóż kierunek, w którym zmierza polskie społeczeństwo nie napawa optymizmem…

  • Coraz brutalniejsze ataki na wiarę;
  • Dewastacje kościołów;
  • A nawet fizyczna agresja wobec duchownych i świeckich wiernych są tego dobitnym przykładem.

Dzięki temu kalendarzowi możemy odpowiedzieć na to iście PO KATOLICKU.

Docierając z nim do setek tysięcy polskich domów, propagujemy wartości chrześcijańskie, szczególnie katolicką, tradycyjną pobożność i zawierzenie naszych spraw osobistych i całego Narodu Matce Bożej.

Wierzę, że z pomocą ludzi dobrej woli – takich jak Wy, Drodzy Państwo, oraz Państwa znajomy Jan Kowalski – możemy osiągnąć olbrzymi sukces.

Przykładowo, każde pozyskane 20 zł jesteśmy w stanie przeznaczyć na wysyłkę wydrukowanych już kalendarzy do kolejnych 8 osób. Każda wyższa kwota znacząco zwiększa grono obdarowanych osób.

Gdy tylko środki nam na to pozwalają, uruchomimy także promocję stron internetowych umożliwiających zamówienie kalendarza na portalach katolickich oraz w mediach społecznościowych, takich jak Facebook lub Twitter;

Zatem pozwolę sobie zapytać – czy zechcą Państwo stać się częścią tej wspaniałej inicjatywy i wnieść do niej swój wkład, który – choć może wydawać się mały lub symboliczny – uczyni wielkie dobro w tej sprawie?

Wystarczy, że – tak jak Jan Kowalski – skorzystacie Państwo z poniższego linka.

365dni.kalendarzmaryjny.pl

Ze swej strony bardzo Państwa proszę o nieodkładanie tej decyzji na później. Skorzystanie z podanej strony jest bardzo proste, a Państwa wsparcie szybko może przynieść wspaniałe owoce.

Kończąc mój list, pragnę serdecznie Państwa pozdrowić. Mam nadzieję, że dzięki Państwa udziałowi w tej akcji pozostaniemy w stałym kontakcie.

                                                     W Jezusie i Maryi

podpis_prezes-1.png

  Sławomir Olejniczak
Prezes Stowarzyszenia
Ks. Piotra Skargi